Magnetický držák do auta swissten s bezdrátovým nabíjením 15w dashboard (magsafe compatible)

TOP 1 v kategorii Baterie pro bezdrátové telefony

Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Alza.cz

• MagSave
    • Drží pevně na palubovce
    • Přívětivá cena

Držák používám teprve pár dní, takže nevím, jak se bude chovat třeba za rok. Držák vypadá dobře. Mobil (iPhone 14) na Magsave drží, i když jedu po nezpevněné cestě a auto se houpe. Držák jsem nalepil na palubovku. Musel jsem to udělat na dvakrát, protože napoprvé jsem si vybral špatné místo. Skoro jsem nemohl držák odlepit, jak pevně držel, proto si myslím, že mi vydrží dlouho. Nemám strach ani přesto, že je na něj vyvíjena docela velká páka.

Produkt nemá žádné parametry.

Držák s bezdrátovým nabíjením a podporou MagSafeBez chytrých telefonů se už svůj den obyčejně neumíme představit. Proto pro vás máme držák Swissten s podporou bezdrátového nabíjení s výkonem až 15 W a kompatibilitou s MagSafe. Tato technologie byla speciálně vyvinuta pro mobilní telefony Apple a spočívá ve využití maličkých magnetů pro pevné uchycení telefonu a bezstarostného dobíjení. Držák Swissten disponuje vysouvacím ramenem a otáčecím kloubem pro snadné přizpůsobení. Pomocí přísavky lze držák Swissten připevnit na palubní desku nebo čelní sklo, přičemž na obojím pevně drží.Klíčové vlastnosti držáku Swissten DashboardVýstup s výkonem 5 W/7,5 W/10 W/15 WSwissten Dashboard má vysouvací ramena a otočný kloub pro přizpůsobení poziceDržák vhodný pro iPhone 12 a vyšší řadySilná přísavka umožní umístění na palubní desku nebo čelní skloSoučástí balení je kabel USB-C/USB-C o délce 1 metrJednoduchá manipulace jednou rukou

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Alza.cz